Кропивницька міська рада міняє Хостинг сайту. Чому обрали саме ГіперХост 

06.02.2019

Кропивницька міська рада прийняла рішення змінити хостинг-провайдера для обслуговування своїх інтернет ресурсів. Для цього сприяло багато чинників. Новий хостинг-провайдер має ряд суттєвих переваг, на які  неможливо не звернути увагу.

  1. Доступна цінова політика. В  ГіперХост наявні тарифні плани під будь-який бюджет, ціна стартує від 28 грн/міс. Також надаються знижки при оплаті послуг хостингу на 6, 12, 24 місяців. Додатково компанія регулярно  радує цікавими акціями та промо-кодами.
  2. Надійність та стабільність. Компанія на ринку більше 9 років надає послуги своїм клієнтам, заявляє період аптайму на рівні 99,97%
  3.  Підтримка 24/7. Якщо виникає проблема чи просто потрібна консультація, фахівці, навіть вночі та в свята, нададуть допомогу у вирішенні питання, що гарантує безперебійну роботу сервісів клієнтів та їх спокій.
  4. Сервери та головний офіс знаходяться в Україні. Також це єдина хостинг компанія, що підтримує акцію “Українці разом”.
  5. Можливість замовити тест на послуги Хостингу і VPS-серверів. Якщо Ви сумніваєтесь чи купувати послугу, або чи вистачить ресурсів для проекту, тоді можна безкоштовно взяти тест на 7 днів.
  6. Щоденні бекапи. Щодня сервісом робляться резервні копії проекту, сайту, що надає змогу відновити інформацію при втраті чи пошкодженні.
  7. Додаткові послуги. Якщо потрібні додаткові налаштування чи послуги для веб-проектів (SSL сертифікати, VPN, CDN кешування, замовлення доменів, адміністрування) все це можна замовити в ГіперХост, що є дуже зручним.
  8. Безкоштовний конструктор сайтів. Чудова можливість зробити перший крок до своєї цілі  – самостійно безкоштовно розробити власний сайт.
  9. Інформативний блог. В блозі зібранні статті на різні теми –  це огляди, інструкції по налаштуванню та принципи роботи сервісів, програмного забезпечення та іншого, новини в області Хостигну, цікаві факти і дослідження. Також через блог можна дізнаватись першим про майбутні акції та знижки.

Сподіваємось всі ці переваги дозволять забезпечити стабільну роботу сайту нашої Міської ради.