Технологія ГНБ або горизонтальне буріння та все, що ви не знали раніше

04.09.2022

Такий метод робіт, як горизонтальне буріння, ціна якого є прийнятною, відноситься до особливого виду підземного монтажу.

Спеціальне горизонтально спрямоване буріння, яке виконують фахівці профільної компанії ГНБ Україна, виконується без руйнування верхніх шарів ґрунту, за рахунок чого не страждає ландшафт. Але це не єдина перевага ГНБ Київ, яку можна проводити за умов густонаселеного мегаполісу.

ГНБ ціна на яку розраховується в індивідуальному порядку на кожному об’єкті, вважається універсальним методом монтажу. Справа в тому, що ГНБ буріння може застосовуватися для прокладання будь-яких інженерно-комунікаційних систем. Технологія ГНБ буріння ціна якого залежить від ряду факторів, що може використовуватися для прокладання газо та водопроводу, кабельних ліній, каналізаційних систем.

Унікальність буріння під дорогою в тому, що такий вид робіт не руйнує дорожнє полотно і не потребує коригування чи зупинення руху транспорту. За рахунок цього буріння під газ може проводитися також під залізничними шляхами. Також буріння під воду може виконуватися під різними водоймищами, лісопарковими зонами, за умови, що довжина системи становитиме 250-300 метрів.

Виконувати буріння під каналізацію можна і в гірських породах. Це пов’язано з тим, що з виконання робіт фахівці використовують потужні бурові установки зі спеціальними насадками. При введенні головки бура в ґрунт, сегмент, що рухається, продавлює ґрунт, додатково ущільнюючи його. За рахунок цього сам ґрунт виконуватиме захисну функцію і на вмонтовану систему не буде надмірний тиск. Оскільки всі роботи з ГНБ проводитимуться під землею, монтаж інженерно-комунікаційних систем можна виконувати навіть узимку за мінусових температур.