Люстра в спальні – і ніч Ваша спокійна

09.11.2018

Люстра в спальню відіграє важливу роль в інтер’єрі. Вона допомагає створити затишну атмосферу і підкреслити стиль кімнати. Купити люстру в спальню можна в інтернет магазині LUSTRA.KIEV.UA, де можна підібрати підходящу модель за стилем і за ціною.
Люстри в спальню бувають декількох типів. Це стельові люстри для спалень з невисокою стелею. У таких люстрах плафон знаходиться на стелі і притиснутий до нього. Тому світло стельової люстри добре висвітлює всю кімнату. Якщо потік світла полочной люстри в спальні направити вгору, то це може візуально збільшити кімнату. А якщо світло спрямоване в різні боки, то стельова люстра в спальні візуально створить відчуття більшого простору.
Люстра в спальню повинна також підходити до кімнати за стилем. Останнім часом є дуже багато стилів освітлювальних приладів. Класичні люстри, особливо стельові, можуть підійти в спальню тільки з високими стелями.
Модно можна оформити люстру в східному стилі. Люстри в спальню в східному стилі можна поєднувати з іншими елементами інтер’єру. Їх виготовляють в основному з паперу, дерева, текстилю та декоративними елементами, малюнками з використанням східної символіки.
Люстра в спальню повинна бути настільки комфортною, щоб після її виключення можна було спокійно заснути.