Перегородки для санвузлів доступні кожному

15.11.2021

Використовуючи сантехнічні перегородки, ми виконуємо стандартні вимоги щодо організації простору в громадському туалеті. Це приміщення має не тільки бути чистим та комфортним, але й відповідати санітарним нормам та світовим стандартам якості. Крім того, їхнє завдання є забезпечення приватності для кожного відвідувача туалетних кабінок.

В наш час розрізняють дві системи перегородок – модульну та стаціонарну, а компанія-виробник NOMEX створює проекти за індивідуальними замовленнями. Зрозуміло, є кілька модифікацій, але вони не настільки популярні. Модульні варіанти сантехнічних кабінок є переносною конструкцією, яку можна при необхідності демонтувати і перевезти в інший заклад, а зі стаціонарними такого не вийде.

Кожному власнику конкретного закладу корисно буде знати, що якщо він хоче придбати високоякісні туалетні перегородки, то йому варто звернутися безпосередньо до компанії-виробника, а не шукати посередників. У каталогах на сайтах можна ознайомитися з запропонованою продукцією та замовити виготовлення та монтаж виробів. Серед асортименту таких сервісів зустрічаються виключно надійні, зносостійкі та міцні конструкції з тривалим експлуатаційним терміном. Крім того, такі перегородки для санвузлів є вологостійкими та мають біологічний захист від багатьох засобів для чищення.

Для замовлення послуги з встановлення сантехнічних перегородок у Дніпрі та інших містах України необхідно зв’язатися з техпідтримкою сервісів за контактними даними. Досвідчені менеджери допоможуть замовнику розібратися з тим, що саме йому потрібно і навіть надішлють при необхідності людину на об’єкт, з якою можна буде погодити дизайн перегородок.