Бальні танці – впевненість, яка приходить з часом

24.09.2018

Бальні танці з початку свого виникнення вважалися прерогативою багатих вельмож. Сьогодні вони доступні будь-якій людині, будь-якого віку, хто має бажання оволодіти цим прекрасним видом мистецтва. Бальні танці дуже популярні в силу своєї привабливості. Але багато хто думає тільки про зовнішні ефекти. Кожен рух танцюриста має бути ретельно відточена. За легкістю і невимушеністю танцювальних рухів – дні і місяці роботи, напруга фізичних і моральних сил, дисципліна.

Бальні танці є танцювальну програму, яка раніше входила до обов’язкової програми на балах і світських раутах.

Сьогодні бальні танці розцінюють як красивий вид спорту, заняття, розвиваюче музичний слух. Заняття танцями можуть підвищити стійкість організму до стресів, допомагають людині стати впевненіше в собі, позбавляють від безлічі комплексів і боязні сцени.

Можна зацікавитися європейською програмою бальних танців, яку танцюють по колу і проти годинникової стрілки. Деякі танці латиноамериканської програми танцюють на одному місці, а самбу і пасодобль по лінії танцю.

Європейські танці заворожують своєю красою і граціозністю, а латиноамериканські вражають емоційним сплеском. Заняття бальними танцями у студії BIGDANCE нічим замінити неможливо.